předvýběr.cz

Provozní účetní

Zveřejněno 29.01.2020

Pro našeho klienta, institut, který je hlavním koncepčním pracovištěm hl. m. Prahy v oblasti architektury, urbanismu, rozvoje, tvorby a správy města, hledáme vhodné kandidáty na pozici Provozní účetní.

Pracovní náplň

  • provádění účetních záznamů na jednotlivých syntetických a analytických účtech podle pokynů hlavní účetní
  • zpracování ekonomické agendy a provádění finančních operací
  • zajištění styku s extérními subjekty, vedení pokladní knihy vč. devizových
  • vystavování pokladních dokladů, vyúčtování stálých záloh, pracovních cest zaměstnanců, včetně kontroly a výpočtů DPH
  • zajištění fakturačních operací v plném rozsahu
  • další práce a činnosti podle vnitřních předpisů a v souladu a uvedenou charakteristikou výkonu práce, zajištění dalších úkolů na základě pokynů nadřízeného

Požadavky

  • min. středoškolské vzdělání, nejlépe ekonomického směru (vhodné pro absolventy)
  • administrativní zdatnost, přesnost a pečlivost
  • komunikativní a příjemné vystupování
  • spolehlivost, samostatnost, pečlivost, kladný vztah k číslům
  • znalost práce na PC - MS Windows, MS Office
  • velmi dobré organizační schopnosti
  • znalost účetnictví v rozsahu stanoveném zákonem
  • pozitivní přístup k práci a chuť se učit nové věci / rozvíjet se
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • dlouhodobou spolupráci a stabilní příjem
  • možnost odborného vzdělávání formou kurzů a školení (včetně aktivního podílení se na projektové činnosti)
  • 5 týdnů dovolené, 3 plně hrazené sick-days
  • flexi pas
  • penzijní připojištění
  • dog a baby friendly prostředí
  • přátelské pracovní prostředí v centru – Praha 2