předvýběr.cz

Koordinátor servisních techniků

Zveřejněno 28.01.2020

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá montáží klimatizací, chladících zařízení, montáží tepelných čerpadel hledáme vhodné kandidáty na pozici Koordinátora servisních techniků.

Náplň práce

  • Organizace práce jednotlivých servisních techniků
  • Komunikace se zákazníky
  • Vyhodnocování požadavků zákazníků
  • Příjem a zpracování servisních zakázek
  • Vedení evidence servisních zásahů v PC
  • Spolupráce s obchodním oddělením
  • Kontrola odvedené práce

Požadujeme

  • Vzdělání: Technické vzdělání (TZB, elektro, strojní)
  • Praxe s koordinací lidí výhodou
  • Praxe na pozici servisní technik klimatizací/vzduchotechniky výhodou
  • Jazyky výhodou
  • Schopnost rychlého vstřebávání informací, technické a organizační myšlení

Nabízíme

  • Zajímavou práci na IČO nebo HPP
  • Potřebné vstupní zaškolení
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Možnost osobního rozvoje v oboru
  • benefity (např.: mobil, PC, auto, flexibilní pracovní doba atd…)
  • Místo výkonu práce: Praha 4