předvýběr.cz

Referent/ka veřejných zakázek

Zveřejněno 28.01.2020

Pro našeho klienta, příspěvkovou organizaci, hledáme na pracoviště veřejných zakázek Referenta/ku veřejných zakázek.

Hlavní náplň činnosti

  • Realizace veřejných zakázek v elektronickém nástroji atd. dle interních předpisů organizace a dle zákona č. 134/2016 Sb. o zadávání veřejných zakázek
  • Evidence veřejných zakázek a smluv v interních systémech SZÚ
  • Komunikace s odbornými centry SZÚ
  • Vedení plánů zakázek
  • Spolupráce s právním oddělením a zpracování zadávacích dokumentací
  • Zveřejňování informací o veřejných zakázkách na Profilu zadavatele a ve Věstníku veřejných zakázek popř. v jiných el. systémech

Očekáváme

  • SŠ/ VŠ vzdělání (právního případně ekonomického směru výhodou)
  • Alespoň 1 rok praxe s vytvářením zadávacích dokumentací, obchodních smluv a jejich revizí
  • Zkušenosti se zadáváním veřejných zakázek realizovaných z fondů EU výhodou
  • Znalost angličtiny pro čteních smluv
  • Komunikativnost, zodpovědnost, flexibilita a proaktivní přístup k zadaným úkolům
  • Organizační schopnosti, pečlivost, odpovědnost a samostatnost
  • Ochota a schopnost se dále vzdělávat
  • Smysl pro týmovou spolupráci
  • Velmi dobrá úroveň práce s PC (MS Word, Excel, Outlook, Google apod.)

Nabízíme

  • Zajímavou a odpovědnou práci
  • Platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb. – třída 11 a stupeň podle doložené odborné praxe (platový tarif + osobní ohodnocení)
  • Možnost dalšího odborného vzdělávání a odborného rozvoje
  • Pružná pracovní doba (9-14 h pevná pracovní část)
  • Příspěvek na stravování – stravenky 100 Kč, závodní stravování v areálu pracoviště
  • 5 týdnů dovolené
  • Indispoziční volno – 4 dny v kalendářním roce
  • Firemní školka
  • Kanceláře: Praha 10