předvýběr.cz

Disponent přeprav (Spedice)

Zveřejněno 28.01.2020

Pro našeho klienta, stabilní českou rodinná spediční a logistická společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici Disponent přeprav (Spedice).

Náplň práce

  • Sjednávání přeprav, kalkulace
  • Příprava, zpracování přijatých a vydaných objednávek a potřebné dokumentace
  • Komunikace s jinými odděleními/dodavateli, zákazníky
  • Řešení reklamací, případně pojistných událostí

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání a praxe na obdobné pozici výhodou
  • Mírně pokročilá znalost AJ (občasná komunikace se zákazníky/dodavateli), NJ výhodou
  • Znalost MS Office na uživatelské úrovni
  • Komunikativnost, nekonfliktnost, týmového hráče
  • Loajalitu, flexibilitu, odpovědnost, pečlivost, ochotu a chuť učit se novým věcem

Nabízíme

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Notebook, mobilní telefon i pro soukromé účely
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • Možnost občasných home-office dle domluvy
  • Samostatnou práci
  • Klouzavou pracovní dobu
  • Nástup možný ihned
  • Místo pracoviště: Praha 4 (Krč)