předvýběr.cz

Vývojář ABAP a UI5

Zveřejněno 24.01.2020

Pro našeho klienta, společnost, založena v roce 2016 zkušenými konzultanty s 20-ti letou praxí v oboru podnikových informačních systémů a vývoje software, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vývojář ABAP a UI5.

Náplň práce

  • Komunikace s projektovými týmy
  • Spolupráce s externími týmy zákazníků
  • Návrh a vývoj aplikací dle požadavků zákazníka
  • Zaměření na SAP Retail
  • Práce v užším týmu ale i samostatné řešení požadavků
  • Vlastní organizace práce dle priorit jednotlivých projektů

Požadujeme

  • SŠ – Ekonomického, technického nebo IT zaměření
  • Praxe 5 let
  • Anglický jazyk
  • Seniorní znalost programovacího jazyka ABAP
  • Vítána znalost JavaScript, OpenUI5, SAP Cloud Platform
  • Zkušenosti s prací na významně zákaznicky rozšířených SAP systémech
  • Zkušenosti s vývojem produktů a frameworky
  • Vítána širší znalost oblastí MM a SD
  • Technologie integrace WebServices, Rest API, IDoc, oData
  • Objektově orientované programování
  • Používání zákaznických rozšíření (BAdI, Userexit, Enhancements)
  • Dialogové programování
  • Alespoň základní znalost SAP Fiori
  • MS Office (Word, Excel, Powerpoint) a internet (vyhledávání, komunikace)
  • Agilní metody vedení projektů
  • Technická angličtina
  • Time management
  • Quality management
  • Týmový hráč
  • Schopnost dělat rozhodnutí i v podmínkách nejasného zadání
  • Cit pro přesnost a spolehlivost
  • Ochota cestovat (až 25 procent času)

Nabízíme

  • Možnost práce na HPP, DPP
  • Benefity: Automobil (i pro soukromé účely), možnost "home office", notebook, telefon, rodinné prostředí, pravidelné teambuildingové akce
  • Místo práce výkonu: Praha a okolí

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou