předvýběr.cz

Zámečník (mistr dílny)

Zveřejněno 23.01.2020

Pro našeho klienta, rodinnou společnost s dlouhou tradicí, která vyrábí a montuje ocelové konstrukce všeho druhu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Zámečník (mistr dílny).

Náplň práce

  • Zámečnické práce na dílně
  • Vedení kolektivu
  • Zodpovědnost za odvedenou práci a kvalitu výroby

Požadujeme

  • Min. výuční list
  • Zkušenost na obdobné pozici
  • Zkušenost s vedením kolektivu
  • Svářečský průkaz (135) výhodou
  • ŘP sk. B výhodou

Nabízíme

  • Nadstandardní mzdové ohodnocení 40 – 50 000 Kč (dle praxe)
  • Moderně zařízené pracovní prostředí
  • Možnost ubytování přímo na provozovně
  • Dovolená 5 týdnů
  • Pracovní doba po-čt 6:30 až 15:30, pá 6:30 až 13:00.
  • Práce na HPP, proplácení přesčasů
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Dolní Jirčany