předvýběr.cz

Elektroprojektant

Zveřejněno 22.01.2020

Pro našeho klienta, společnost, která nabízí komplexní řešení v oblasti řízení dopravy, hledáme vhodného kandidáta na pozici Elektroprojektant.

Náplň práce

  • Samostatná práce na projektech s dopravně telematickým zaměřením (světelně signalizační zařízení, proměnné dopravní značení, dopravní detektory, parkování či navádění na parkování)
  • Vytváření projektové dokumentace s ostatními členy týmu
  • Jednání se zákazníky
  • Kontrola realizace svěřených projektů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického nebo dopravně-automatizačního směru (praxe výhodou)
  • Znalost práce se softwarem AUTOCAD
  • Samostatnost, ochotu dále se vzdělávat a učit se novým věcem
  • Autorizace ČKAIT výhodou
  • Znalost AJ výhodou, není nutná
  • ŘP skupina B
  • Odbornou způsobilost dle vyhlášky č. 50/1978 Sb.

Nabízíme

  • Stabilní zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Dobré pracovní podmínky
  • Odborné vzdělávání
  • Profesionální přístup
  • Možnost osobního růstu
  • Služební telefon a notebook
  • Zaměstnanecké výhody – příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, zaměstnanecký program od mobilního operátora i pro rodinné příslušníky
  • Místo výkonu práce: Praha 4 - Krč

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.