předvýběr.cz

Senior specialista řídicí techniky elektrických pohonů

Zveřejněno 21.01.2020

Pro našeho klienta, společnost, která je významným hráčem na trhu dodavatelů řešení pro městskou hromadnou dopravu a tradičním partnerem pro dodávky trakčních zařízení a příslušenství pro tramvaje, trolejbusy a vozy metra, hledáme vhodného kandidáta na pozici Senior specialista řídicí techniky elektrických pohonů.

Náplň práce

  • Samostatné vedení jednotlivých projektů software pro řízení vozidel
  • Analýza, definice požadavků a architektury systému podle procesu vývoje software podle norem EN50128/50657
  • Vývoj programového vybavení pro řídicí systém měničů pro trakci i pomocné pohony kolejových vozidel
  • Vedení procesu testování a validace software
  • Verifikace a validace systému v laboratorních podmínkách i v reálné aplikaci – jízdních zkouškách vozidla

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oboru řídicí technika, elektrické pohony nebo příbuzné obory
  • Znalost programování v C/C++
  • Zkušenost s vývojem software pro systémy v reálném čase
  • Kreativní a systémový přístup k řešení problémů
  • Schopnost týmové spolupráce, komunikativnost, přirozená autorita

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • 12 a 13 plat (příspěvek na dovolenou)
  • Multisport karta
  • 3 sick-days za kalendářní rok
  • Sytém preferenčních akcií skupiny Vinci (Cegelec a.s. je dceřinkou dané průmyslové skupiny)
  • Zaměstnanecké programy mobilních operátorů (využíváme výhod skutečnosti, že jsme součástí skupiny Vinci stejně, jako řádově významnější firma Eurovia)
  • Zaměstnanecké programy při nákupu vozidel Škoda (využíváme výhod skutečnosti, že jsme součástí skupiny Vinci stejně, jako řádově významnější firma Eurovia)
  • Místo práce Praha 10 – Michle

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis a my Vás budeme v nejbližší době kontaktovat.