předvýběr.cz

Specialista uchopovačů EOAT

Zveřejněno 21.08.2019

Pro našeho klienta, mezinárodní obchodně-technickou společnost, která svým klientům dodává komponenty pro průmyslovou automatizaci, hledáme zajímavého kandidáta na pozici Specialista uchopovačů EOAT.

Náplň práce

  • Komunikace se zákazníky převážně v plastikářském odvětví, s technology, vedoucími údržeb a údržbáři, konstruktéry a výrobci jednoúčelových strojů
  • Stavba a návrh uchopovačů

Požadujeme

  • SŠ/ VŠ vzdělání technického zaměření
  • Nadšení pro techniku
  • Znalost anglického nebo německého jazyk výhodou
  • Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Orientace na zákazníka a jeho potřeby
  • Schopnost dotahovat věci do konce
  • Inovativní a kreativní přístup k řešení problémů
  • ŘP sk. B, ochota cestovat

Nabízíme

  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti s příjemným pracovním kolektivem
  • Kvalitní, technicky velmi zajímavé a žádané produkty s velkým potenciálem od renomovaných světových výrobců s předním postavením na trhu
  • Seberealizaci, profesní i osobní rozvoj a růst
  • Zajímavé a motivující finanční ohodnocení
  • Notebook, telefon a osobní automobil i k soukromým účelům
  • Stravenky, 5 dní sick days
  • Možnost práce na home-office
  • Nástup možný ihned/ dohodou
  • Působnost: Celá ČR

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.