předvýběr.cz

Servisní technik - Brno

Zveřejněno 25.01.2019

Pro našeho klienta, společnost, která patří ke specializovaným firmám, zabývající se obráběcími CNC stroji pro vysokorychlostní frézování neželezných kovů a plastů, dodávkami měřící techniky pro měření dynamiky vozidel a souvisejícími informačními technologiemi, hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní technik - Brno.

NÁPLŇ PRÁCE

  • servis CNC obráběcích strojů u našich zákazníků (střední i velké opravy) v České a Slovenské republice
  • technické poradenství klientům i na dálku (tel., mail)
  • modernizace strojů
  • zajišťování náhradních dílů
  • administrativní činnosti
  • komunikace s kolegy v servisním týmu

POŽADUJEME

  • min. SŠ/SOU vzdělání technického zaměření, nebo vyšší
  • zkušenosti s údržbou a servisem CNC strojů – výhodou
  • zájem o obor
  • manuální zručnost a technické myšlení
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ (slovem i písmem)
  • ŘP skupiny B
  • komunikativnost
  • samostatnost a spolehlivost
  • proklientský přístup a příjemné vystupování
  • ochotu cestovat, časovou flexibilitu
  • uživatelskou znalost PC (MS Office, internet)

NABÍZÍME

  • rozmanitou práci na HPP/ VPP u lídra segmentu na trhu
  • slušné platové ohodnocení dle zkušeností
  • diety v případě delších výjezdů
  • firemní vozidlo
  • firemní telefon
  • notebook
  • pravidelné odborné školení
  • flexibilní pracovní doba – dle domluvy
  • sick days
  • přátelský mladý kolektiv menší firmy rodinného typu
  • vstupní školení v mateřské společnosti v Německu a také na pobočce ve Slovenské i České republice.
  • pozice vhodná i pro absolventy
  • pracoviště: Brno

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.