předvýběr.cz

Systémový integrátor

Zveřejněno 10.01.2020

Pro našeho klienta, společnost, která provozuje a rozvíjí národní e-infrastrukturu pro vědu, výzkum a vzdělávání zahrnující počítačovou síť, výpočetní gridy a datová úložiště, hledáme vhodné kandidáty na pozici Systémový integrátor.

Náplň práce

  • Integrace a správa interních informačních systémů
  • Vývoj aplikací využívajících MS SQL
  • Správa některých centrálních softwarových aplikací (ABRA, DMS, MS SQL, ..)

Požadujeme

  • VŠ technického směru
  • Analytické schopnosti
  • Znalost programování SQL
  • Znalost programování grafického webového rozhraní výhodou
  • Znalost práce na platformě SharePoint výhodou
  • Schopnost práce v týmu
  • Komunikativnost, samostatnost
  • Ochotu vzdělávat se
  • Znalost AJ na technické úrovni
  • Zkušenosti/schopnosti vést menší tým
  • Schopnost navrhovat a hodnotit softwarová řešení pro potřeby administrativních úseků a managementu sdružení
  • Komunikace s dodavately software

Nabízíme

  • Zajímavou práci v týmu, spolupráce s kolegy i v zahraničí
  • Pružnou pracovní dobu
  • Odborná školení, možnost dalšího vzdělávání (odborné konference)
  • Veškeré technické vybavení dle vlastního přání (PC, mobil)
  • Místo výkonu práce Praha 6 (metro Dejvická)
  • 25 dní dovolené, sick days, 5 volných dnů
  • Stravenky, cafeterie od úvazku 0,6
  • Prostředí akademické sféry