předvýběr.cz

Vedoucí úseku výroby

Zveřejněno 10.01.2020

Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na výrobu vysoce kvalitních odlitků z hliníkových slitin, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucí výroby.

Pracovní náplň

  • Komplexně řídí úsek výroby
  • Výrobní procesy závodu řídí prostřednictvím směnových mistrů
  • Na základě zakázkové náplně v systému zpracovává plán výroby až do úrovně jednotlivých směn a pracovníků
  • Provádí kapacitní propočty
  • Pro účely vedení závodu zpracovává podklad „výkonnost výroby“ – provádí analýzy, iniciuje zlepšující opatření, řídí trendy
  • Kontroluje dodržování pracovní doby podřízenými pracovníky a její 100% využívání
  • Navrhuje a realizuje optimalizaci výrobních procesů
  • Řídí řešení externích a interních reklamací
  • Zavádí systém 5S na výrobním úseku
  • Řídí proces neustálého zlepšování ve výrobním úseku včetně systému zlepšovacích návrhů – k tomu zpracovává Akční plány, řídí jejich plnění
  • Řídí vývoj svěřených KPIs, zajišťuje jejich pozitivní trend

Požadavky

  • Vzdělání – min. střední průmyslová škola strojní, ideálně metalurgická
  • Praxe – min. 7 let ve strojírenské výrobě (ideálně metalurgii), z toho min. 4 roky v řízení pracovníků ve výrobě
  • Schopnost procesního, nikoliv přímého řízení
  • Rozhodnost
  • Systematičnost, nadhled
  • Perfektní časový management
  • Časová flexibilita
  • Iniciativa, aktivita
  • Vysoké pracovní nasazení

Nabídka

  • Dobré platové ohodnocení
  • Prémie
  • Odměny za zlepšovací návrhy
  • Odměny za pracovní věrnost
  • Závodní stravování s příspěvkem firmy
  • Přátelský pracovní kolektiv
  • Zázemí menší české společnosti v soukromém vlastnictví
  • Místo výkonu práce: okres Benešov