předvýběr.cz

Referent/ka odboru dopravy – správce komunikací

Zveřejněno 09.01.2020

Pro našeho klienta, městský úřad části Prahy 14, hledáme vhodného kandidáta na pozici Referent/ka odboru dopravy – správce komunikací.

Náplň práce

  • zajištění správy místních komunikací v souladu se zákonem č.13/1997 Sb. o pozemních komunikacích ve znění pozdějších předpisů (silnice, chodníky, cyklotrasy, parkovací a ostatní plochy) včetně sledování jejich technického stavu, navrhování oprav a rekonstrukcí, zajišťuje realizaci oprav a údržby neinvestičního charakteru, podává návrhy na rekonstrukce stávajících komunikací
  • zajišťuje kontrolu činností letní a zimní údržby komunikací
  • vydává vyjádření správce místních komunikací k žádostem o zvláštní užívání komunikací, připojení pozemku na pozemní komunikace

Požadujeme

  • požadavky na uchazeče podle § 4 zákona č.312/2002 Sb. (fyzická osoba, která dosáhla věku 18 let, občan České republiky nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v České republice, který ovládá český jazyk, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost)
  • VŠ/Bc (technického směru výhodou), případně SŠ s praxí v oboru
  • znalost práce na PC, MS Office, Word, Excel, Internet
  • dobré komunikační vystupování, analytické a logické myšlení, samostatnost, systematičnost
  • odpovědnost, kolektivní přístup
  • ochota se dále vzdělávat
  • odolnost vůči stresu
  • řidičský průkaz sk. „B“ (výhodou)
  • ochota k práci v terénu
  • výhodou je: znalost zákona o hl. m. Praze a Statutu, znalost místopisu městské části Praha 14, orientace v problematice zadávání veřejných zakázek

Nabízíme

  • možnost získání obecního bytu
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • 25 dní dovolené
  • možnost dále se vzdělávat
  • 3 dny placeného volna, 3 dny neplaceného volna
  • další benefity (Flexi poukázky, stravenky, příspěvek na rekreaci dětí, atd.)
  • platové ohodnocení dle 10. platové třídy
  • místo práce výkonu: Praha 14

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.