předvýběr.cz

Rozpočtář pro zabezpečovací a sdělovací techniku - elektro

Zveřejněno 07.01.2020

Pro našeho klienta, společnost zabývající se projektovými zakázkami v oboru zabezpečovací a sdělovací techniky v dopravě, hledáme vhodné kandidáty na pozici Rozpočtář dopravních staveb.

Náplň práce

  • Tvorba rozpočtu dopravních staveb ve fázi projektové přípravy různých stupňů
  • Práce na projektech zaměřených zejména na železniční zabezpečovací a sdělovací techniku a silnoproudou elektrotechniku
  • Spolupráce s projekčními pracovníky

Požadujeme

  • SŠ/VŠ stupeň vzdělání, elektrotechnického směru - výhodou
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Word, MS Excel pokročilý)
  • Znalost železniční zabezpečovací techniky - výhodou
  • Znalost systémů AutoCAD, Microstation - výhodou
  • Znalost rozpočtářských SW (ASPE, ÚRS, KROS apod.) - výhodou
  • Znalost činností v oblasti přípravy staveb - výhodou
  • Schopnost rychle se zorientovat ve složité situaci a komunikovat
  • Vysoké pracovní nasazení, vlastní iniciativa a samostatné jednání
  • Řidičský průkaz skupiny B - výhodou
  • Praxe v oboru elektro - výhodou

Nabízíme

  • Zajímavou a odbornou práci na HPP u perspektivní a stabilní české společnosti
  • Motivační platové ohodnocení (fix + bonusy dle kvality práce a přístupu)
  • Každoroční odměny
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Služební vůz pro pracovní účely, PC, mobil
  • Možnost práce i na homeoffice – dle zkušeností, schopností a úrovně samostatnosti
  • Možnost kariérního růstu
  • Odborné zaškolení
  • Možnost dalšího osobního rozvoje a profesního růstu, vzdělávací a rozvojové aktivity
  • Příjemné přátelské pracovní prostředí
  • Firemní akce, teambuildingy
  • Vhodné i pro absolventy
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Olomouc