předvýběr.cz

Hlavní inženýr projektu do Brna

Zveřejněno 07.01.2020

Pro našeho klienta, českou společnost působící od roku 1995 a zabývající se komplexní činností v přípravě, projektování a realizaci staveb, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektant pozemních staveb.

Náplň práce

  • Řízení projektů
  • Pomoc klientovi při vytváření požadavků na projekt
  • Vytváření zpětné vazby od zpracovatelů projektové dokumentace směrem ke klientovi
  • Efektivní řízeni změn, dopadů na cenu, do termínů, na kvalitu a proveditelnost záměru
  • Komunikace s projekčními týmy specialistů při koordinaci projektových prací
  • Udržovaní efektivních komunikačních kanálů mezi všemi zúčastněnými stranami
  • Kontrola veřejnoprávních jednaní a vydávaní stavebních povolení
  • Monitorovaní projektového procesu, zjišťovaní odchylek od harmonogramu projektu a navrhovaní okamžitých řešení
  • Práce na projektech pozemních staveb ve všech fázích od studie po realizační dokumentaci a autorský dozor
  • Vytváření podnětů v rámci technické a technologické optimalizace projekčního řešení

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru pozemního stavitelství (VUT, ČVUT) + min. 6 roků praxe na pozici projektanta pozemních staveb
  • Znalost angličtiny, velkou výhodou je znalost i druhého jazyku
  • Časová flexibilita
  • Znalost projekčního softwaru ACAD a REVIT
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Samostatnost a ochota se dále vzdělávat
  • Autorizace ČKAIT výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, rozhodnost
  • Individuální přístup ke klientům

Nabízíme

  • Zázemí významné společnosti
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Odměny z hospodářských výsledků zakázek
  • Zaměstnanecké benefity
  • Místo výkonu práce je v Brně

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.