předvýběr.cz

Obchodní zástupce/obchodně technický konzultant VZT (HVAC)

Zveřejněno 06.01.2020

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá výrobou zařízení pro větrání, klimatizaci, vytápění, chlazení, rekuperaci, zvlhčování a filtraci atmosférického vzduchu o kapacitě až 120 000 m3/h, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní zástupce/obchodně technický konzultant VZT (HVAC).

Náplň práce

  • péče o stávající zákazníky
  • akvizice potenciálních obchodních partnerů
  • monitorování daných trhů, aktuálních trendů a aktivit konkurence na českém trhu
  • vypracování cenových nabídek, uzavírání smluv
  • prodej a prezentace produktů a materiálů
  • koordinace dodávek a objednávek, spolupráce s logistikou, dopravou, oddělením back office a vedením
  • pravidelný reporting
  • 1x za měsíc návštěva centrály v Adolfovicích

Požadujeme

  • SŠ/VŠ
  • zkušenost s obchodní činností (min. 3 roky praxe, praxe v oblasti HVAC)
  • aktivní přístup k práci
  • samostatnost, svědomitost, schopnost dotahovat věci do konce
  • vzdělávání v oblasti ventilace bude výhodou
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • nadstandardní finanční ohodnocení, jak ve fixní mzdě, tak v provizích, které ovlivníte svou prací
  • flexibilní pracovní dobu
  • služební auto
  • notebook a mobilní telefon samozřejmostí
  • práce v rámci celé ČR

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.