předvýběr.cz

Projektant VN/NN

Zveřejněno 06.01.2020

Pro našeho klienta, společnost patřící mezi jedničky na českém trhu v zajišťování komplexních služeb v oblasti přenosu a distribuce elektrické energie, hledáme vhodného kandidáta na pozici Projektant VN / NN.

Náplň práce

  • Zpracování projektů venkovního vedení vysokého napětí nebo nízkého napětí (VN/NN)
  • Komplexní řízení a vedení celé projektové dokumentace těchto liniových staveb
  • V rámci zadaného projektu spolupráce s ostatními projektanty, odděleními, koordinace subdodavatele a jednání s investorem, účast na kontrolních dnech a dalších jednání

Charakteristika

  • Projektant VN/NN by měl být pečlivý, samostatný, ochotně komunikovat s kolegy, investory a dalšími subjekty
  • Měl by být otevřený k učení novým věcem, spolehlivý a flexibilní

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání elektro
  • Znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Znalost AutoCAD / MicroStation výhodou
  • Autorizace – Technologická zařízení staveb výhodou
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Aktivní znalost anglického jazyka výhodou
  • Řidičské oprávnění skupiny
  • Samostatnost, pečlivost a spolehlivost

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Mobilní telefon s možností až 2 SIM karet se zvýhodněným tarifem
  • Stravenky
  • Cafeterie
  • Jazykové kurzy (AJ, FJ)
  • Možnost využívání masáží a cvičení v prostorách pracoviště
  • Možnost výhodného nákupu akcií skupiny VINCI
  • Penzijní připojištění
  • Životní pojištění
  • Místo výkonu práce: Praha 5

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.