předvýběr.cz

Bytový technik

Zveřejněno 06.01.2020

Pro našeho klienta, bytové družstvo, které spravuje více než 10 000 bytů a nebytových jednotek, hledáme vhodného kandidáta na pozici Bytový technik.

Náplň práce

  • Komunikace s klienty včetně účasti na shromážděních společenství vlastníků a často i vedení a organizování těchto schůzí
  • Řízení a organizování činnosti správců objektů a organizování činnosti členů výborů samospráv
  • Vykonávání pravidelných prohlídek domů a nebytových prostor, z hlediska stavebně-technického a z hlediska dodržování pořádku
  • Sestavování návrhu plánu oprav na další období, průběžné porovnávání stavu finančních prostředků domu
  • Řízení a organizování zadávání udržovací práce na objektech ve smyslu platných směrnic družstva, odpovědnost za jejich dodržování
  • Účast, organizace a řízení výběrových řízení na realizaci oprav, a dalších prací na svěřených objektech na základě směrnic
  • Aktivní účast a organizování předání hotových realizovaných děl v souladu s uzavřenými smlouvami o dílo. Vyhodnocování dodržování smluvních podmínek ze strany dodavatele a v případě jejich porušení navrhování vhodného postupu proti dodavateli. Obdobný postup i v případě předepsaných revizí jak ve společných prostorách, tak i v bytech
  • Vyřizování žádosti o stavební úpravy uživatelů bytových jednotek ve vlastnictví družstva, informování žadatele o úkonech, které je nutno provést k řádnému zahájení řízení o povolení stavebních úprav
  • Zajišťování stavebně-technické podklady při povolovacím řízení a dokončování staveb a zajišťování geometrické plány
  • Navrhování a objednávání výměny vadných fakturačních měřidel a kontrola, zda-li byly provedeny

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání stavebního směru
  • Znalosti v oblasti technické a stavební péče o bytové domy
  • Kvalitní ústní i písemný projev
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Pečlivost a spolehlivost
  • Dobrá znalost práce na PC (Windows, MS Office), znalost SW pro správu nemovitostí vítána
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Možnost pracovat v pozdních odpoledních a večerních hodinách
  • Výhodou je znalost problematiky bytového družstevnictví, bytového spoluvlastnictví (společenství vlastníků jednotek) a správy nemovitostí

Nabízíme

  • Práci na HPP v příjemném kolektivu
  • Odpovídající platové podmínky
  • Zaměstnanecké výhody (stravenky, 5 týdnů dovolené a další)
  • Dobré zázemí rozvíjející se společnosti s dlouholetou tradicí
  • Místo výkonu práce v centru Liberce