předvýběr.cz

Asistentka - administrativní podpora kanceláře

Zveřejněno 31.10.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá výrobou průmyslové chemie, hledáme vhodné kandidáty na pozici Asistentka – administrativní podpora kanceláře.

Náplň práce

  • Každodenní komunikace se zákazníky – řešení jejich potřeb a objednávek
  • Starost o dopravu a fakturaci
  • Komunikace s obchodními zástupci, manažery divizí a vedením společnosti
  • Marketing, reklama a organizace veletrhů
  • Další práce ve spojitosti s back office

Požadujeme

  • Ukončené SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici velkou výhodou
  • Hledáme především spolehlivou, samostatnou, energickou osobnost, která dokáže přemýšlet v souvislostech
  • Komunikativní úroveň AJ (centrála je v Německu ale komunikace probíhá v AJ)
  • Dobrá úroveň ovládání PC, MS Office
  • Čistý trestní rejstřík
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Práci na HPP ve stabilní, rostoucí společnosti, kde se o všem mluví otevřeně a každý je platným členem týmu
  • Stabilní pracovní dobu, motivační ohodnocení a pocit, že nejste jen kolečko v systému nějaké korporace, ale že Vaše práce má smysl a je vidět
  • V začátcích se o Vás dobře postará zkušená kolegyně, která Vás zasvětí do celého procesu společnosti
  • Místo výkonu práce: Praha – Vysočany

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. , a to až do odvolání písemnou formou.