předvýběr.cz

Účetní společnosti

Zveřejněno 20.05.2019

Pro našeho klienta, společnost zaměřující se na speciální stavební práce, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Účetní společnosti.

Co očekáváme

Hledáme zkušeného a spolehlivého kandidáta schopného samostatného jednání s aktivním přístupem k práci, analytickými schopnostmi a komunikačními dovednostmi.

  • Středoškolské vzdělání ekonomického směru
  • Uživatelskou znalost práce na PC (Excel - tabulky, grafy, Power Point, Word, Lotus Notes)
  • Znalost německého jazyka vítána
  • Znalost účetních a daňových předpisů
  • Psaní všemi deseti prsty
  • Aktivní přístup
  • Pozitivní myšlení

Co vás čeká

  • Fakturace (přijaté i vydané)
  • Časové rozlišení
  • Zpracování mezd
  • Materiálové listy - účtování nákladů
  • Správa pohledávek a závazků
  • Měsíční uzávěrky a reporty
  • Účtování v koncernovém systému
  • Komunikace s vedoucím ekonomem a managementem firmy

Co nabízíme

  • Práci ve stabilní nadnárodní firmě, která je na trhu přes 20 let a patří ve svém oboru ke špičce v České republice a v Evropě.
  • Příjemný a pracovitý kolektiv zaměstnanců
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Osobní a profesionální růst
  • Důkladné zaškolení v průběhu prvních dvou měsíců
  • Stravenky
  • Místo výkonu práce: Šterboholy