předvýběr.cz

SAP Operátor

Zveřejněno 09.12.2019

Pro našeho klienta, společnost, která je strategický partner pro nadnárodní korporace a společnosti střední velikosti v oblasti řešení dodavatelského řetězce, hledáme vhodné kandidáty na pozici SAP Operátor.

Náplň práce

  • Zajištění systémových pohybů materiálu ve skladu – vkládání dat do SAPu na základě příjmových dokumentů, zpracování systémových objednávek a další práce na PC
  • Komunikace s řidiči a provedení jejich odbavení
  • Fyzická kontrola materiálu

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Praxe v logistice a v SAPu výhodou
  • Ochotu pracovat na 8 hod směny (ranní, odpolední, noční)
  • Anglický jazyk (výhodou)

Nabízíme

  • Práci ve stabilní a silné společnosti
  • Zvýhodněné mobilní tarify pro Tebe a Tvou rodinu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Roční příspěvek na volitelné benefity v systému CAFETERIA
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování
  • Práci na HPP, DPP
  • Pardubice – Černá za Bory

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.