předvýběr.cz

Praktická/Všeobecná zdravotní sestra

Zveřejněno 09.12.2019

Pro našeho klienta, společnost, která je předním poskytovatelem v péči pro seniory, hledáme vhodné kandidáty na pozici Praktické/Všeobecné zdravotní sestry.

Vaším úkolem bude

  • komplexní základní nebo specializovaná zdravotně-ošetřovatelská péče v rozsahu stanoveném právními předpisy
  • odborné zdravotnické výkony
  • práce s dokumentací klienta v Cygnus 2
  • spolupráce s lékaři
  • dohled nad dodržováním dietních opatření u klientů
  • komunikace s rodinnými příslušníky klientů

Kvalifikační předpoklady

  • min. středoškolské s maturitní zkouškou, obor všeobecná sestra/praktická sestra, případně VOŠ či VŠ

Jak vypadá práce u nás

  • motivace je pro nás víc než zkušenosti; kromě zkušených sester přivítáme i sestřičky po škole, či jen s minimální praxí
  • péče o naše klienty je v nepřetržitém režimu a hledáme sestřičky pro práci ve 12 hodinových směnách, uplatnění u nás ale najde i maminka na mateřské se specifickými časovými možnostmi – vše je na individuální dohodě
  • máme inovativní vybavení, pracovní postupy a celkový pozitivní přístup ke klientům i zaměstnancům
  • přivítá vás dynamické prostředí a zkušený tým kolegů - přátelský a příjemný kolektiv, kde se budete cítit dobře

Nabízíme

  • příplatky za práci o víkendu a noční směny ve výši 25 %
  • odměna za směny nad svůj dlouhodobý pracovní plán
  • poukázky na volný čas, kulturu a zdraví nebo příspěvek na penzijní připojištění ve výši 600 Kč/kvartál
  • bonusy za věrnost
  • dotované stravování – 30 Kč/oběd
  • výhodný telefonní tarif pro vás i vaši rodinu
  • 5 týdnů dovolené
  • nástup možný ihned nebo dle dohody
  • možnost spolupráce na DPP/DPČ