předvýběr.cz

Dispečer – konzultant dopravních a logistických služeb

Zveřejněno 16.07.2019

Pro našeho klienta, společnost, která dodává vedlejší energetické produkty pro ekologické využití v oblasti výroby stavebních materiálů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Dispečer-konzultant dopravních a logistických služeb.

Náplň práce

  • přijímání a vyřizování objednávek klientů na denní bázi
  • objednání dopravních služeb u smluvních partnerů (dopravní společnosti)
  • objednání přepravované stavební hmoty u dodavatele
  • evidence realizovaných zakázek – objednávek
  • úzká spolupráce s fakturačním oddělením
  • úzká spolupráce s obchodním oddělením při tvorbě cenových položek a řešení nestandardních situací
  • evidence cenových položek v systému společnosti a jejich správa

Požadujeme

  • zkušenost - znalost fungování dopravní společnosti
  • dobrá uživatelská znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook)
  • němčina na komunikativní úrovni (slovem a písmem)
  • týmová spolupráce
  • pozitivní přístup

Nabízíme

  • výborné zázemí malé společnosti s tradicí 20 let na trhu dopravních a obchodních služeb
  • přátelské prostředí malého kolektivu
  • stravenky
  • mobilní telefon i k soukromému využití
  • v případě zapracování a prokázání schopností, je možnost růstu na samostatnou manažerskou pozici s rozšířenou funkcí vyjednávání dopravních služeb s dopravci, uzavírání smluv a tvorby cen společně s obchodníky
  • Místo výkonu práce: Praha 5 - Košíře

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.