předvýběr.cz

Servisní technik CNC strojů

Zveřejněno 04.12.2019

Pro našeho klienta, leadera trhu v oblasti zpracování trubek a profilů, hledáme nového kolegu na pozici servisního technika CNC strojů.

Požadujeme

  • SŠ strojní, nebo elektro
  • AJ – komunikace s výrobcem strojů + školení v Itálii
  • Základní znalost CAD systémů – výhodou
  • Vyhl. 50 § 5 – výhodou
  • Samostatnost, odpovědnost, flexibilitu

Náplň práce

  • Práce se špičkovými CNC technologiemi na zpracování trubek, profilů a plechu
  • Servis a instalace strojů v rámci celé ČR
  • Školení českých zákazníků v Itálii u výrobce

Nabízíme

  • Auto i k soukromým účelům + vybavení
  • NB a telefon
  • Výrazně nadstandardní diety
  • 5 týdnů dovolené
  • Školení a profesní růst
  • Místo výkonu práce: Brandýs nad Labem