předvýběr.cz

Referent/ka odboru realizace staveb a odboru výstavby

Zveřejněno 29.11.2019

Pro našeho klienta, městskou část Prahy, hledáme vhodné kandidáty na pozici Referent/ka odboru realizace staveb a výstavby.

Náplň práce

  • Zajišťuje v rámci své působnosti investiční výstavbu z hlediska ekonomiky a podílí se na rozborové a statistické činnosti v souvislosti s investicemi
  • Spolupracuje a koordinuje činnosti v případě využití zadání veřejné zakázky u externího zadavatele - administrátora
  • Spolupracuje s VORS při sestavování investičního plánu rozpočtu a návrhu
  • Posuzuje a přebírá od zpracovatelů projektovou dokumentaci vybraných staveb
  • Zabezpečuje kolaudační řízení dokončených investičních akcí stavebního charakteru ve své oblasti.
  • Zabezpečuje projednávání investičních záměrů MČ Praha 22 a dokumentace staveb s orgány státní správy a účastníky výstavby
  • Zabezpečuje informovanost obyvatel v místech dotčených investiční výstavbou obce
  • Zabezpečuje správní činnost na úseku výstavby

Požadujeme

  • Vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání stavebního směru s maturitní zkouškou
  • Výhodou - znalost zákona č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů
  • Výhodou - znalost zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů, a další právní předpisy související
  • Výhodou - znalost zákona č. 131/2000 Sb., o hlavním městě Praze, ve znění pozdějších předpisů
  • Zkouška zvláštní odborné způsobilosti na úseku územního řízení a stavebního řádu
  • Dobrá orientace v právní agendě na úseku územního řízení a stavebního řádu
  • Praxe ve státní správě
  • Základní znalost práce na PC (MS Word, Excel, Internet, Outlook)
  • Dobré vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Osobní příplatek
  • Sick days
  • Mimořádné odměny
  • Příspěvek na stravování
  • Penzijní připojištění
  • Fokus passy
  • Příjemné prostředí a kolektiv
  • Místo práce: Praha 22 - Uhříněves

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.