předvýběr.cz

Zubní technik

Zveřejněno 22.11.2019

Pro našeho klienta, moderní zubní laboratoř, která spolupracuje s více stomatologickými ordinacemi, hledáme vhodného kandidáta na pozici Zubní technik.

Náplň práce

  • Výroba pevných, eventuálně i snímacích náhrad
  • Praktická znalost technologie CAD/CAM (výhodou)

Požadujeme

  • Vzdělání: SŠ ukončeno maturitou nebo VOŠ - obor: Zubní technik
  • Znalost anglického jazyka – výhoda
  • Praxe je vítána
  • Svědomitý a zodpovědný přístup

Nabízíme

  • Práci na HPP
  • Odpovídající pracovní ohodnocení
  • Jednosměnný provoz
  • Stravenky
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příjemný, malý pracovní kolektiv
  • Výborná dopravní dostupnost
  • Místo výkonu práce Praha – Vinohrady