předvýběr.cz

Office Manager/ka - Praha

Zveřejněno 06.06.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá poradenstvím v oblasti veřejné podpory, hledáme vhodného kandidáta na pozici Office Manager/ka.

Náplň práce

  • zajištění chodu kanceláře a příjemného prostředí pro zaměstnance
  • denní komunikace se zaměstnanci a dodavateli služeb
  • správa majetku a vozidel společnosti
  • příprava podkladů pro HR
  • běžné administrativní úkony
  • spolupráce na vnitřních předpisech společnosti a řada dalších zajímavých úkolů

Požadujeme

  • minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • praxe na obdobné pozici velkou výhodou
  • výborné organizační a komunikační schopnosti
  • pečlivost, přesnost, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
  • příjemné a proklientské vystupování
  • aktivní a pozitivní přístup k práci a zadaným úkolům
  • řidičský průkaz skupiny B
  • výborná znalost práce na PC, zejména Microsoft Office (Excel, Word, Outlook)

Nabízíme

  • svobodnou firemní kulturu a neomezenou dovolenou
  • zázemí úspěšné české firmy, mezi jejíž klienty patří nejvýznamnější ekonomické i veřejné subjekty v České republice
  • zajímavou pracovní náplň s vysokou mírou samostatnosti
  • možnost seberealizace a prostoru pro nové nápady
  • přátelský, mladý a příjemný pracovní kolektiv
  • pružný začátek a konec pracovní doby
  • výkonové bonusy
  • a řadu dalších firemních benefitů
  • práci na plný pracovní úvazek
  • místo výkonu práce: Praha

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.