předvýběr.cz

Operátor digitalizace

Zveřejněno 21.11.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá digitalizací, prodejem a výrobou skenerů, hardware i software, hledáme vhodné kandidáty na pozici Operátor digitalizace.

Náplň práce

  • Skenování knih a dokumentů v digitalizačním pracovišti
  • Práce na PC při zpracování obrazových souborů

Požadujeme

  • Schopnost pracovat na PC
  • Znalost českého jazyka
  • Snahu a schopnost se učit novým věcem
  • Aktivní přístup a stálé pracovní tempo
  • Spolehlivost a preciznost
  • Výhodou zkušenost se zpracováním obrazových souborů, zkušenost v IT

Nabízíme

  • Práci na IČO, DPP nebo poloviční úvazek
  • příjemné pracovní prostředí
  • Skvělý kolektiv
  • Plánování směn podle Vašich časových možností
  • Teambuildingy
  • Klidná a soustředěná práce v příjemném prostředí
  • Možné směny: 9:00 - 13:00, 13:00 - 17:00, 17:00 - 21:00, směny lze nakombinovat a vytvořit si osmihodinové i delší
  • Místo výkonu práce: Horní Počernice