předvýběr.cz

Zdravotní sestra

Zveřejněno 09.05.2019

Pro našeho klienta, domov pro seniory, hledáme pracovníka přímé obslužné péče na pozici Zdravotní sestra.

Náplň práce

  • zajištění individuální zdravotní a ošetřovatelské péče o seniory
  • provádění zdravotních úkonů a úkonů přímé péče
  • spolupráce v týmu zdravotních sester
  • záznamy do zdravotní dokumentace
  • jednání s lékaři a jinými externími spolupracovníky
  • spolupráce s ostatními úseky domova pro seniory
  • vykazování výkonů ošetřovatelské péče v odbornosti 913

Požadavky

  • SŠ vzdělání ve zdravotnictví + specializační vzdělání, nebo VŠ
  • způsobilost k právním úkonům
  • trestní bezúhonnost
  • zdravotní a odborná způsobilost
  • znalost práce na PC
  • samostatně se rozhodovat
  • příjemné vystupování
  • kladný vztah k seniorům
  • schopnost spolupracovat

Nabízíme

  • motivační mzdové ohodnocení, v roce 2018 byl průměrný plat 35-45 000 Kč
  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • osobní ohodnocení
  • směnný provoz
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • odměny
  • služební telefon, tablet
  • pravidelné vzdělávání
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • benefity formou peněžních poukázek
  • možnost osobnostního rozvoje a profesionálního růstu
  • zajímavou a smysluplnou práci
  • příjemné prostředí malého kolektivu, vstřícnost vedení zařízení, možnost dalšího vzdělávání
  • nástup možný ihned
  • místo výkonu práce: Dobřichovice