předvýběr.cz

Evidence plateb – Office manager

Zveřejněno 19.11.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá profesionální správou nemovitostí, rezidenčních domů a kancelářských budov, hledáme vhodné kandidáty na pozici Evidence plateb – Office manager.

Náplň práce

  • vkládání dat do interních systémů
  • kontrola a evidence plateb za služby, evidence dlužníků a jejich upomínání
  • komunikace s manažery správy objektů, účetními a výbory SVJ
  • zpracování účetnictví bytového družstva
  • shromažďování podkladů pro advokátní kanceláře k případným žalobám
  • vyhotovení ročního vyúčtování a pravidelných předpisů pro vlastníky
  • vedení pokladny
  • občasné návštěvy institucí (pošta, ČÚZK, Městský soud v Praze)
  • a další administrativa (archivace, vyřizování požadavků – Klientská zóna)

Požadujeme

  • SŠ vzdělání ukončené maturitou
  • předchozí praxe na podobné pozici výhodou
  • znalost angličtiny výhodou
  • uživatelská znalost práce Microsoft Office (Excel, Word, Outlook), Internet
  • proaktivitu, spolehlivost a preciznost, vstřícnost a smysl pro detail

Nabízíme

  • práci na plný úvazek či OSVČ
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • příjemné pracovní prostředí
  • mobilní telefon k soukromému použití
  • možnost mimořádných odměn
  • zázemí stabilní společnosti
  • dlouhodobou pracovní příležitost
  • občerstvení na pracovišti
  • 3 dny sick days
  • 5 dní volna nad rámec zákonné dovolené navázaný na plnění pracovních úkolů
  • nástup od 1.12 (nejpozději 1.1.2020)
  • místo výkonu práce: Praha 1