předvýběr.cz

Obchodní manažer pro zemědělskou techniku

Zveřejněno 18.11.2019

Pro našeho klienta, výhradního a autorizovaného dovozce smykem řízených a kolových nakladačů, bagrů, teleskopických manipulátorů, příslušenství a náhradních dílů značky Bobcat, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní manažer pro zemědělskou techniku pro oblast Morava.

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání
  • Praxe v oboru zemědělství podmínkou
  • Obchodní a organizační dovednosti
  • Komunikativní osobnost, schopnost práce v týmu
  • Tah na branku
  • Znalost práce na PC
  • I částečná znalost angličtiny je výhodou

Náplň práce

  • Vytváření a podpora prodejních kanálů do zemědělství v oblasti Moravy
  • Přímý prodej strojů Bobcat do zemědělství, tvorba nabídek, technické poradenství apod.
  • Marketingová podpora aktivit v zemědělství pro prodejní tým Bobcat
  • Podpora obchodních partnerů a subdealerů
  • Budování dlouhodobých vztahů se zákazníkem

Nabízíme

  • Práci na HPP, flexibilní pracovní doba
  • Mobil, auto, PC, stravenky, vnitrofiremní vzdělávání, 5 týdnů dovolené
  • Práce ve stabilní a úspěšné společnosti v nové centrále pro Moravu
  • Místo výkonu práce: Olomoucko - Litovel

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.