předvýběr.cz

Pracovník do výroby

Zveřejněno 15.11.2019

Pro našeho klienta, společnost, která vyrábí a prodává maso a masné výrobky, hledáme vhodného kandidáta na pozici Pracovník do výroby.

Pracovní náplň

  • zpracování masa
  • zodpovědnost za kvalitu zpracování potravin
  • manipulace se zbožím

Požadujeme

  • vzdělání v oboru (potravinářství/gastro) výhodou
  • praxe v potravinářské výrobě a zpracování masa výhodou
  • slušné vystupování, pečlivost, zodpovědnost
  • manuální zručnost
  • zdravotní průkaz
  • fyzická zdatnost

Nabízíme

  • snídaně a obědy zdarma
  • kvalitní pitný režim na pracovišti
  • zaměstnanecké slevy na produkty společnosti
  • zázemí slušné společnosti
  • osobní a individuální přístup
  • dlouhodobá spolupráce
  • místo výkonu práce: Praha-sever (Letňany, Troja, Kbely, Ďáblice, Bohnice, Prosek)