předvýběr.cz

Vedoucí oddělení rozpočtu a justiční ekonomiky

Zveřejněno 15.11.2019

Pro našeho klienta, státní organizaci zabývající se justiční správou, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucí oddělení rozpočtu a justiční ekonomiky.

Náplň práce

  • výkon činností správce rozpočtu (návrh rozpočtu, realizace schváleného rozpočtu, rozpočtová opatření, předběžná kontrola před vznikem závazku, rezervace rozpočtových prostředků na výdaje, atd.)
  • práce v informačních systémech
  • zpracování analýz čerpání a plnění rozpočtu
  • zpracování agendy FKSP, včetně rozpočtu a kontroly jeho plnění, resp. čerpání
  • kontrola výkazů týkajících se rozpočtu
  • zpracování cestovních náhrad
  • zpracování vnitřních předpisů
  • spolupráce při inventarizaci majetku a závazků

Kvalifikační předpoklady

  • vysokoškolské vzdělání, popř. úplné střední odborné vzdělání s maturitou ekonomického zaměření
  • praxe minimálně 5 let v oblasti veřejné správy, státní pokladny, rozpočtu, nebo v jiné ekonomické řídící funkci

Požadavky

  • znalost právních předpisů pro financování činnosti orgánu veřejné správy
  • praxe s vedením pracovního týmu
  • výborné komunikační schopnosti
  • odpovědný přístup ke svěřené agendě, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, analytické myšlení a schopnost týmové spolupráce
  • velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office, zejména Excel)
  • certifikát pro práci se „státní pokladnou“ (IISSP) výhodou
  • zkušenosti s vedením účetnictví výhodou (znalost členění nákladů, výnosů apod.)
  • trestní bezúhonnost
  • státní občanství České republiky, příp. zemí EU

Nabízíme

  • 25 dnů dovolené
  • 5 dnů indispozičního volna
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost využití rekreačních zařízení Městského soudu v Praze
  • karta MultiSport
  • další zaměstnanecké výhody dle FKSP
  • pracovní poměr na dobu určitou po dobu 1 roku s možností změny na dobu neurčitou
  • místo výkonu práce: Praha 2