předvýběr.cz

Asistentka/recepční

Zveřejněno 15.11.2019

Pro našeho klienta, mezinárodní architektonickou kancelář, hledáme novou kolegyni na pozici: Asistentka/recepční.

Náplň práce

  • celkové zajištění chodu kanceláře a recepce (včetně péče o návštěvy)
  • objednávání občerstvení a kancelářských potřeb, včetně vybavení pro kancelář
  • administrativní podpora týmu
  • organizace pracovních cest – zabezpečení letenek a ubytování
  • spolupráce na marketingových činnostech společnosti, znalost práce se sociálními sítěmi (LinkedIN, Twitter) výhodou
  • spolupráce s finančním oddělením společnosti

Požadujeme

  • velmi dobrou znalost Čj a Aj (slovem i písmem)
  • min. SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou
  • praxe v administrativě
  • příjemné a reprezentativní vystupování
  • samostatnost, spolehlivost a organizovanost
  • časovou flexibilitu

Nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí v mezinárodní kreativní společnosti v samotném centru Prahy
  • stravenky a občerstvení na pracovišti
  • firemní akce
  • 5 týdnů dovolené s možností navýšení po 3 letech
  • 5 dní sick-days
  • plat odpovídající zkušenostem a dovednostem
  • možnost osobního profesního růstu ať již směrem k odbornější administrativní činnosti, či ke grafice a designu
  • Místo pracoviště: Praha 1

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.