předvýběr.cz

Finanční účetní – Praha

Zveřejněno 13.11.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá poradenskou činností a poskytováním komplexních účetních služeb, hledáme vhodné kandidáty na pozici Finanční účetní – Praha.

Náplň práce

  • samostatné vedení externího účetnictví pro různé typy klientů
  • zpracování měsíčních a ročních závěrek, daňových přiznání k DPH, silniční dani, atd.
  • komunikace s příslušnými úřady a klienty
  • příprava podkladů pro kontroly

Požadujeme

Vzdělání:

  • SŠ/VŠ ekonomického zaměření

Praxe

  • znalost účetního programu Pohoda
  • výhodou znalost účetních programů Pamica a Helios
  • dobrá znalost MS Office (Outlook, Word, Excel, Access)
  • zodpovědnost, pečlivost a orientace na detail, přesnost a spolehlivost
  • aktivní přístup k řešení problémů
  • schopnost týmové spolupráce
  • proaktivní přístup k hledání efektivních pracovních postupů

Nabízíme

  • práci v perspektivní, dynamicky se rozvíjející společnosti
  • různorodou a časově flexibilní práci
  • možnou spolupráci s interním auditorem a daňovým poradcem
  • motivační systém finančního ohodnocení
  • mladý a přátelský pracovní kolektiv
  • prostor pro seberealizaci a osobní růst
  • vzdělávací kurzy, odborná školení
  • firemní akce
  • práci na dobu neurčitou - HPP
  • místo výkonu práce: Praha - Karlín

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.