předvýběr.cz

Obchodní referentka - logistička

Zveřejněno 09.07.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá obchodem se zemědělskými komoditami, především do zahraničí, hledáme vhodné kandidáty na pozici obchodní referentka – logistička

Náplň práce

  • Administrativní a logistické odbavování kupních smluv
  • Evidence plnění kupních smluv ve svěřené oblasti
  • Komunikace s dodavateli, dopravci, odběrateli a dalšími mezičlánky v prodejním řetězci

Požadujeme

  • Vzdělání: středoškolské s maturitou, nebo vysokoškolské
  • Praxe je velkou výhodou, není však nutnou podmínkou, čerstvé absolventy zaučíme, ideální jsou zkušenosti v logistice či obchodu
  • Stěžejní je pro nás především chuť pracovat, dále se rozvíjet a schopnost logicky uvažovat nad souvislostmi
  • Německý nebo anglický jazyk, schopnost komunikace po telefonu výhodou, stejně jako základy druhého jazyka
  • Samostatnost, flexibilita, trpělivost, komunikační schopnosti, schopnost práce ve stresu, schopnost logického uvažování
  • Zkušenosti s prací na PC - MS office, Excel

Nabízíme

  • Zajímavou práci na HPP s možností dobrého pracovního rozvoje
  • Služební telefon, stravenky a další benefity
  • Přátelské prostředí firmy
  • Místo výkonu práce: Praha 5 – Zličín