předvýběr.cz

Servisní technik - ČR, Rakousko, Maďarsko

Zveřejněno 30.10.2019

Pro našeho klienta, společnost, která dodává kompletní sortiment strojů a zařízení pro dělení a přípravu materiálu, hledáme nového kolegu na pozici Servisní technik – ČR, Rakousko, Maďarsko.

Náplň práce

  • Servis zařízení u klientů po celé ČR, Rakousku a Maďarsku
  • Řešení dotazů a servisních závad s klientem i na dálku (telefon, mail, internet)
  • Pravidelný kontakt s výrobními závody v NJ nebo AJ (Německo, Holandsko)
  • Návštěvy mateřských závodů
  • Odevzdávání, instalace, zavádění a oživování zařízení u klienta
  • Objednávání náhradních dílů
  • Vedení servisní administrativy

Požadujeme

  • Vyučení nebo SŠ vzdělání technického směru (obor elektro výhodou)
  • Praxi se servisem strojů a zařízení
  • Znalost německého jazyka na komunikativní úrovni, znalost anglického jazyka výhodou
  • Ochotu cestovat v rámci servisů a instalací
  • Časovou flexibilitu
  • ŘP sk. B
  • Vyhlášku č. 50 výhodou, nikoliv podmínkou
  • Uživatelskou znalost PC
  • Spolehlivost
  • Dobré komunikační schopnosti a prozákaznický přístup

Nabízíme

  • Práci na HPP ve stabilní mezinárodní firmě se 130 letou tradici v oboru
  • Prostředí menšího přátelského kolektivu
  • Zajímavé platové ohodnocení dle zkušeností
  • Služební vůz i pro soukromé účely, notebook, mobil
  • Úvodní školení a pravidelné odborné školení vícekrát do roka v zahraničí
  • Roční odměny dle pracovních výkonů
  • Příspěvek na stravování
  • Hrazená jazyková školení
  • Diety v rámci delších výjezdů
  • Nástup možný ihned
  • Sídlo společnosti: Brno

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.