předvýběr.cz

Osobní servisní technik/Automechanik nové generace

Zveřejněno 29.10.2019

Pro našeho klienta – společnost, která se pohybuje na trhu zaměřeném na prodej a servis osobních i užitkových vozů již od roku 1991, v současné době hledáme vhodného kandidáta na pozici Osobní technik / Automechanik nové generace pro značku Volvo.

Náplň práce

Jde o propojenou pozici servisního technika a mechanika pro značku Volvo, který má zodpovědnost za celý zákaznický servis a servisní proces. Hledáme někoho, kdo nechce pouze strávit celý den zavřený v dílně, ale nebojí se kromě svých technických znalostí využít také své komunikační dovednosti. Budete mít na starost proces od převzetí vozu od zákazníka, přes identifikaci a opravu závady, až po vysvětlení provedené práce a předání vozu zpět zákazníkovi.

Jde tedy o zajímavou, pestrou práci, při které se skloubí veškeré technické dovednosti a znalosti, až po komunikaci se zákazníky, kteří budou jezdit za Vámi, za svým osobním technikem.

Požadujeme

  • Zkušenosti v obou
  • Vzdělání v oboru automechanik (pokud nemáte, můžete ho nahradit dostatečnou praxí v oboru)
  • Aktivní přístup k práci, komunikativnost, profesionalita a chuť naučit se něčemu novému
  • Technické myšlení
  • Znalost práce na PC
  • Zkušenost se servisem vozů značek Volvo výhodou

Nabízíme

  • Zázemí jedné z největších rodinných společností v ČR
  • Moderní autorizovaný servis
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Příspěvek na stravování
  • Multisport kartu
  • Příspěvek na dovolenou
  • Zaměstnaneckou půjčku
  • Dlouhodobý zvýhodněný zaměstnanecký pronájem vozu s následným odkupem vozu
  • Zvýhodněný nákup vozu
  • Slevy na PHM ve vlastní sítí čerpacích stanic
  • Slevy na opravy vozů
  • Slevy na oblečení
  • Dny zdravotního volna
  • Abyste se co nejlépe seznámili s vozy, které budete opravovat, budou Vám tyto vozy na nějaký čas vypůjčovány
  • Lokalita práce: Praha 10

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.