předvýběr.cz

Vedoucí legal support teamu

Zveřejněno 29.10.2019

Pro našeho klienta, přední lokální poradenskou skupinu butikového charakteru poskytující poradenské služby malým a středním podnikům prostřednictvím uznávaných odborníků v daných oblastech, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucí legal support teamu.

Náplň práce

  • Organizace práce členů legal support týmu, kontrola plnění povinností týmu, vč. supervize činnosti správce pohledávek
  • Sledování stavu a lhůt ke splnění povinností u všech řízení, přímá telefonická a písemná komunikace se soudy, exekutory, insolvenčními správci a dalšími osobami zúčastněnými na těchto řízeních
  • Přímá komunikace s klienty – informace o aktuálním stavu řízení, organizování schůzek, vytváření reportů a přehledů
  • Administrativní podpora pro všechny kolegy ve spolupráci s týmem
  • Příprava jednodušších podání a žádostí soudům apod.
  • Správa spisovny a archivu

Požadujeme

  • Min. středoškolské vzdělání
  • Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti, vysokou spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost, ochotu učit se novým kompetencím pod vedením zkušených seniorních zaměstnanců a advokátů kanceláře
  • Výbornou znalost českého jazyka, kultivovaný písemný i osobní projev, práci s PC

Výhodou

  • Zkušenost s administrací procesních lhůt
  • Orientace v činnosti soudů, zkušenost s komunikací se soudy a jinými orgány
  • Schopnost připravit základní písemné úkony vůči soudu (převzetí právního zastoupení, vyžádání protokolu ze soudního jednání, žádost o vyznačení doložky právní moci)
  • Předchozí praxe v advokátní kanceláři nebo činnost v jiném sektoru práva (soud, soudní exekutor, notářská kancelář atd.)

Nabízíme

  • Práci na hlavní pracovní poměr v centru Prahy nebo ve Zlíně
  • Nástup možný IHNED/ dohodou
  • Firemní benefity - stravenky ve výši 100 Kč / den (plně hrazené zaměstnavatelem), firemní teambuildingy., firemní NB a mobil
  • Bonus za loajalitu – finanční odměna za loajalitu, zvyšující se počet dní dovolené, sick days
  • Přátelský kolektiv
  • Pokud byste si nevěřili na vedoucí pozici, zašlete nám i tak svůj životopis a případně bychom se mohli domluvit i na spolupráci na juniornější pozici s možností postupu