předvýběr.cz

Pracovník v dřevovýrobě

Zveřejněno 25.10.2019

Pro našeho klienta, výrobce dveří a zárubní, hledáme nového kolegu na pozici Pracovník v dřevovýrobě.

Náplň práce

  • Obsluha základních obráběcích strojů (pila, fréza, bruska)
  • Účast na výrobě interiérových dveří a zárubní (dřevo, dýha)
  • Zakázková výroba
  • Manipulace s vysokozdvižným vozíkem (v případě potřeby zaučíme)
  • V případě zájmu možnost účasti na montážích u klientů

Požadujeme

  • Min. vyučení, v oboru – výhodou
  • Praxe na obdobné pozici – výhodou
  • Znalost obsluhy výše zmíněných obráběcích strojů
  • Zkušenost s obráběním dřeva
  • Průkaz VZV – výhodou

Nabízíme

  • Práci na HPP u přední společnosti v oboru s více než 25letou tradicí
  • Motivující platové ohodnocení (fix + bonusy dle plnění úkolu)
  • Přeplácení přesčasů, víkendů, svátků
  • 5 týdnů dovolené
  • Bezplatné stravování na pracovišti (výběr z 5 jídel denně)
  • Bonusy za 100% docházku
  • Výrazné slevy na vlastní výrobky a materiál
  • Možnost využívání přístrojů na dílně za symbolickou cenu
  • Pracoviště: Mělčany (Dolní Kounice)

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat