předvýběr.cz

Ekonomický a provozní manažer

Zveřejněno 25.10.2019

Pro našeho klienta, ekonomicky stabilizovanou společnost, jejímiž hlavními činnostmi jsou státní zkušebnictví a certifikace výrobků, hledáme vhodného kandidáta na pozici Ekonomický a provozní manažer.

Náplň práce

  • příprava ekonomických reportů a přehledů pro vedení společnosti
  • provádění účetní závěrky
  • kontrola účetnictví (vedení hlavní účetní a mzdové účetní)
  • aktualizace webu
  • podpora provozu (plán oprav a investic, smlouvy, ICT podpora zaměstnanců, pojištění)
  • správa systému HELIOS Green
  • zajišťování eventů společnosti (valná hromada, semináře, akce pro klienty)

Požadujeme

  • VŠ ekonomického směru
  • znalost systému HELIOS Green
  • výborné znalosti MS EXCEL
  • schopnost správného řešení operativních úkolů
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • angličtina výhodou
  • klidná a vyrovnaná osobnost, samostatnost

Nabízíme

  • odměňování podle vzdělání, dosažené praxe a zkušeností, podíly na hospodářských výsledcích
  • sociální výhody (pět týdnů dovolené, penzijní a životní pojištění, příspěvky na stravné, rekreaci i pro rodinné příslušníky, kulturu atd.)
  • zázemí stabilní společnosti
  • místo výkonu práce: Praha