předvýběr.cz

Metodik/čka účetnictví a účetního výkaznictví

Zveřejněno 23.10.2019

Pro našeho klienta, společnost zaměřující se na vývoj systémů ekonomického charakteru a centrální zpracování dat (účetnictví a výkaznictví), hledáme vhodné kandidáty na pozici Metodik/čka účetnictví a účetního výkaznictví.

Náplň práce

  • metodická práce v oblasti účetnictví a účetního výkaznictví organizací státní sféry (OSS, SPO, ÚPO, VVŠ, VVI)
  • tvorba metodických podkladů pro tvorbu a úpravy ekonomických systémů, komunikace se zákazníky, úpravy a opravy dat v centrálním systému zpracování výkaznictví
  • školení zákazníků v oblasti metodiky

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ ekonomického zaměření
  • praxe více než 5 let v účetnictví, výkaznictví resp. metodice
  • zkušenosti s problematikou státní správy
  • analytické a koncepční myšlení
  • samostatnost a spolehlivost
  • komunikativní schopnosti a asertivita
  • znalost práce s PC (Word, Excel atp.)

Nabízíme

  • zázemí zavedené firmy
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody (stravenky, klouzavá pracovní doba, prodloužená dovolená atd.)
  • příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
  • přátelský kolektiv
  • možnost dalšího vzdělávání
  • místo výkonu práce: Praha 1

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.