předvýběr.cz

Commercial Assistant

Zveřejněno 23.10.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá komplexním řešením stavebních projektů pro velké mezinárodní klienty (čerpací stanice, fast-foodové řetězce a další), řízením staveb, komunikací s úřady, zpracováváním dokumentace a další, hledáme vhodné kandidáty na pozici Commercial Assistant.

Náplň práce

  • Zpracování příchozích hovorů, korespondence a její přípravy, evidence pošty a správa komunikačních služeb
  • Komunikace s úřady, dodavateli, obchodními partnery
  • Přijímaní návštěv, organizace konferencí a péče o naše hosty
  • Organizace šanonů, správa archivu, kancelářských potřeb a zařízení
  • Plánování schůzek, teambuildingů a řešení pracovních cest (rezervace ubytování, letenek)
  • Finanční a výdajový reporting, podklady pro účetní oddělení
  • Správa registračních systémů (administrativní podpora pro komerční, projekční a office management)
  • Další standardní záležitosti spojené s touto pozicí v závislosti na každodenních potřebách kanceláře

Požadujeme

  • Ukončené SŠ/VŠ vzdělání, ideálně ekonomického směru
  • Praxe na pozici asistentky nebo jiné administrativní pozici
  • AJ na pokročilé úrovni
  • Dobrá znalost MS Office
  • Základní znalosti v oblasti účetnictví
  • Osobnost s nadšením pro práci asistentky, se silnými komunikačními schopnostmi
  • Reprezentativní přístup
  • Schopnost multitaskingu a asertivity

Nabízíme

  • Práci HPP
  • Benefity – vlastní kancelář, přátelské prostředí, roční bonusy, 5 týdnů dovolené
  • Místo výkonu práce: Praha 5 - Stodůlky

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.