předvýběr.cz

Podpora obchodního týmu

Zveřejněno 16.10.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá konzultační a poradenskou službou hledáme vhodné kandidáty na pozici Podpora obchodního týmu.

Náplň práce

  • Péče o potenciální a o stávající klienty
  • Zjišťování, jak fungují firmy v ČR
  • Domlouvání schůzek s majiteli firem našemu obchodníkovi

Požadujeme

  • Vzdělání: střední škola
  • Praxe: není nutná, pouze je výhodou
  • Jazyky: stačí pouze český jazyk, klienty máme v ČR
  • Specifikace/dovednosti/charakter: člověk by měl být ochotný pracovat a zlepšovat se, měl by mít trpělivost, měl by být schopný překonávat překážky, měl by být aktivní a efektivní, měl by znát základní programy na počítači

Nabízíme

  • Práci na IČO, HPP, ale i na dohodu o provedení práce – brigádník
  • Benefity – pracovní mobilní telefon, pracovní počítač nebo notebook, profesionální trénink a zaškolení, možný kariérní postup v obchodních profesích, přátelský kolektiv, týmová spolupráce, zlepšené komunikační schopnosti, řídíme se tím, že se na všem dá domluvit pomocí komunikace
  • Mzdové ohodnocení až 50.000 Kč
  • Místo výkonu práce: Brno – Bosonohy, Pražská 10

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis a my Vás budeme v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.