předvýběr.cz

Technik/Technická podpora

Zveřejněno 21.06.2019

Pro našeho klienta, největšího světového výrobce a dodavatele řízení a pohonů pro vjezdové brány, garážová vrata, žaluzie, markýzy, předokenní rolety a interiérové stínění, hledáme vhodné kandidáty na pozici Technik/Technická podpora.

Náplň práce

  • Poskytování technické podpory našim koncovým uživatelům, i našim B2B partnerům (osobně, po telefonu, e-mailem)
  • Testování produktů a podávání informací o nových produktech zákazníkům
  • Evidování a vyřizování reklamací
  • Zajišťování servisů, vč. případných výjezdů za zákazníky apod.
  • Občasná komunikace s technickým oddělením v zahraničí
  • Prezentování produktů příchozím zákazníkům na našem showroomu

Požadujeme

  • Minimálně vyučení v elektrotechnickém oboru
  • Vyhlášku 50/1978 sb. §6
  • ŘP sk. B a být aktivním řidičem
  • Praxe v oboru je výhodou
  • Znalost anglického jazyka alespoň na základní úrovni
  • Být dobrým parťákem, jak pro svůj tým, tak napříč celou organizací
  • Ochotu pomoci druhým a být pro ně oporou
  • Upřímnost k ostatním a vycházet vstříc všem možným nápadům
  • Proaktivitu v prezentování svých vlastních názorů

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, sick days
  • Stravenky v hodnotě 110 Kč plně hrazené
  • 500 Kč měsíční příspěvek na penzijní pojištění
  • Výrobky pro svou potřebu
  • Příspěvky na významné soukromé události (svatba, narození dítěte)
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Dobré zázemí
  • Společné firemní aktivity
  • Místo výkonu práce: Praha - Stodůlky

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.