předvýběr.cz

Vedoucí sekretariátu úřadu

Zveřejněno 14.10.2019

Pro našeho klienta, organizační složku státu, jejímž cílem je zabezpečovat úkoly vyplývající ze zákonů České republiky upravujících technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vedoucí sekretariátu úřadu.

Pracovní náplň

  • vedení týmu sekretariátu Úřadu
  • koordinace přípravy podkladů pro jednání a rozhodování předsedy Úřadu
  • organizačně - technická a administrativní agenda související s vnějšími vztahy Úřadu
  • zabezpečení spisové služby
  • vedení tvorby interních předpisů
  • zabezpečení jednání s externími partnery Úřadu
  • zabezpečení společenských a odborných akcí
  • zabezpečení propagace Úřadu

Požadujeme

  • ukončené vysokoškolské vzdělání
  • praxi v administrativě
  • znalost anglického jazyka (zkouška na úrovni 2)
  • výbornou znalost práce na PC
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu

Nabízíme

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • nástup ihned nebo dle dohody
  • profesní a jazykové vzdělávání
  • pružné rozvržení pracovní doby
  • stravenky
  • 5 dnů sickdays
  • 25 dnů dovolené
  • penzijní připojištění
  • pracovní a platové podmínky v souladu se zákoníkem práce a nařízením vlády č. 341/2017., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění (12. platová třída)