předvýběr.cz

Správce Informačního systému (ERP)

Zveřejněno 14.10.2019

Pro našeho klienta, společnost, která je výhradním zástupcem světových výrobců v oblasti elektrotechniky, elektroniky a strojírenství, hledáme zajímavého kandidáta na pozici Správce Informačního systému.

Náplň práce

  • Správa současného informačního systému
  • Tvorba IT strategie a optimalizace IT procesů
  • Vývoj standardních reportů – dokumentace
  • Rozhraní mezi systémy (Change Management)
  • Spolupráce a koordinace externích partnerů
  • Odpovědnost za ochranu osobních dat a dat obecně
  • Úzká spolupráce s ostatními oddělenými firmy

Požadujeme

  • SŠ/ VŠ vzdělání se zaměřením na IT
  • Zkušenosti s administrací informačních systémů a řízením IT projektů
  • Znalost ERP systémů
  • Dobré znalosti databází (SQL, Oracle – předností)
  • Znalost v oblasti ochrany dat výhodou
  • Velmi dobré vyjednávací dovednosti a komunikační schopnosti
  • Schopnost práce v týmu
  • Anglický jazyk pro technickou dokumentaci

Nabízíme

  • Práce ve stabilní společnosti s příjemným pracovním prostředím
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Osobní a kariérní rozvoj, možnost dalšího vzdělávání
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Firemní benefity (13. Plat, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, dotovaná karta Multisport, firemní akce a další)
  • Nástup možný ihned/ dohodou
  • Kanceláře: Vestec