předvýběr.cz

Obchodní zástupce – baterie

Zveřejněno 11.10.2019

Pro našeho klienta, který se zabývá dodávkou baterií a akumulátorů a poskytováním souvisejících služeb, hledáme kandidáty na pozici Obchodní zástupce – baterie.

Náplň práce

  • Péče o stávající klienty
  • Akvizice nových klientů, poměr stávajících a nových 50/50
  • Kancelář 20% vs. terén (u zákazníků) 80%
  • Pravidelná obchodní činnost – sjednávání schůzek, realizace obchodu atd.

Požadujeme

  • SŠ vzdělání s maturitou, vzdělání elektro velkou výhodou
  • Znalost MS Office
  • Obchodní zkušenosti min 2 roky (aktivní obchod v B2B segmentu)
  • Vyjednávací schopnosti, komunikativnost, samostatnost
  • Časová flexibilita a ochota cestovat (4 dny mimo kancelář)
  • Pozitivní myšlení a proaktivní přístup
  • Řidičský průkaz, sk. B (aktivní řidič)
  • Základní znalost AJ výhodou

Nabízíme

  • Práci na HPP
  • Fix + bonusy dle výkonu
  • Stravenky
  • Služební vůz Škoda Octavia i k soukromým účelům
  • Nástup dohodou (ihned výhodou)
  • Kancelář – Praha 8
  • Místo výkonu práce – region Čechy