předvýběr.cz

Referent prodeje výroby rozvaděčů pro export

Zveřejněno 10.10.2019

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na zajišťování dodávky rozvaděčů nízkého napětí a zámečnických komponent pro elektromontážní firmy v tuzemsku i zahraničí, hledáme vhodného kandidáta na pozici Referent prodeje výroby rozvaděčů pro export.

Náplň práce

  • péče o stávající zákazníky
  • hledání nových zákazníků
  • přijímání poptávek
  • zpracování cenových nabídek, cenových kalkulací
  • vedení obchodní administrativy

Požadujeme

  • SŠ/ VŠ vzdělání technického směru – elektro silnoproud výhodou
  • aktivní znalost NJ nebo AJ
  • výborné komunikační schopnosti, empatie směrem k zákazníkovi (umění naslouchat, vyhodnotit situaci, aktivně jednat)
  • organizační schopnosti – schopnost plánovat, třídit úkoly a aktivity podle priorit
  • znalost práce na PC (Outlook, Microsoft Office) – uživatelská úroveň
  • ochota příležitostně jezdit na služební cesty
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • práci na HPP
  • zaměstnanecké benefity: 5 dnů dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, možnost čerpání příspěvků na dovolenou, sport, kulturu nebo nadstandartní zdravotní péči
  • roční odměny
  • samostatnou práci v pohodovém kolektivu
  • nástup do zavedeného obchodu
  • místo výkonu práce: Brno