předvýběr.cz

Finanční ředitel/ka

Zveřejněno 09.10.2019

Pro našeho klienta, investiční, developerskou a stavební skupinu zabývající se provozováním 4*hotelů a obchodního centra v Praze, v současné době do týmu hledáme zkušeného finančního manažera.

Náplň práce

  • Zodpovědnost za kompletní finanční, účetní a daňovou agendu společnosti
  • Dohled na účetnictví a finanční kontrolu společnosti
  • Tvorba rozpočtů, výhledů a cen
  • Komunikace s právníky a daňovými poradci
  • Pravidelná spolupráce s managementem společnosti

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ekonomického směru (ideálně v oblasti financí nebo účetnictví)
  • Relevantní alespoň 3leté zkušenosti v oblasti financí
  • Orientaci v účetnictví a daňové problematice
  • Znalost účetních systému a MS Office
  • Analytické myšlení, flexibilita, komunikační dovednosti a organizační schopnosti
  • Týmového ducha a chuť přinášet nové nápady

Nabízíme

  • Práci na plný úvazek a flexibilní pracovní dobu
  • Stabilní společnost a zajímavé odvětví
  • Přátelský tým, neformální vztahy, příjemné pracovní prostředí v atraktivní lokalitě
  • Příležitost pro osobní i profesní růst
  • Nadstandardní platové ohodnocení
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost home office
  • Notebook, telefon
  • Multisport karta
  • Místo výkonu práce – Praha 5

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.